top of page

O mnie

Historia

Mówią, że człowiek uczy się przez całe życie...

Z takiego założenia wyszedłem tworząc stronę Kopalnia Pomysłów Paweł Kula. To projekt, który poprzez edukację i rozwój osobisty ma na celu dokonanie całkowitej przemiany finansowej. Przemiany mojej i mojej rodziny. Przemiany, dzięki której dotychczasowa praca na etacie stanie się dla nas wyborem, a nie koniecznością. To projekt, który dzięki własnej edukacji przerodził się w pasję pomnażania pieniędzy. Pamiętam, że już jako młody chłopak próbowałem na różne sposoby pomnażać swoje skromne oszczędności. Niestety nie osiągnąłem w tym temacie spektakularnych sukcesów, ponieważ działałem "po omacku". Lata mijały i niewiele się zmieniało, aż w końcu dorosły facet powiedział sobie "dość". Przeszkadzało mi, że pieniądze, które z takim wysiłkiem zarabiam nie pracują na mnie na pełny etat. Wtedy właśnie rozpocząłem proces swojej edukacji finansowej, która dla jasności nigdy się nie skończy. Kopalnia Pomysłów Paweł Kula jest wynikiem przemyśleń, spostrzeżeń i praktycznych działań jakie podejmuję, aby wyrwać się z "wyścigu szczurów".

 

Niestety świadomy i wyedukowany finansowo uczestnik rynku nie leży w interesie dzisiejszych korporacji. Po prostu nie jest on klientem idealnym, ponieważ oszczędza i inwestuje zamiast wydawać swoje pieniądze. Ale spokojnie! Przyjdzie czas, kiedy my też będziemy wydawać. Do posiadania dużych pieniędzy trzeba się po prostu przygotować i dlatego bardzo cieszę się, że się spotykamy. Liczę, że będziesz mi towarzyszyć w mojej przemianie finansowej przy okazji wyciągając z moich doświadczeń dla siebie to, co najlepsze.

 

Prawdopodobnie wygrana w Lotto już teraz odmieniłaby Twoje życie, jednak nie tym będziemy się tutaj zajmować. Spróbuję pokazać Tobie jak nasze (z pozoru nieistotne) codzienne wybory są w stanie znacząco odmienić przyszłość. Często bagatelizowane, jednak wykonywane systematycznie stopniowo wprowadzą nas na wyższy poziom rozwoju, a z góry przecież lepiej widać. Ich nauka wcale nie musi być nudna. Kiedy zrozumiesz, że to właśnie Ty jesteś największym zagrożeniem i jednocześnie największą szansą na swoje lepsze jutro, będziesz w stanie skuteczniej się kontrolować. Nie masz wpływu na wszystko, ale wszystko ma wpływ na Ciebie. Możesz się do tego przygotować, albo pozostać jak ten przysłowiowy "mądry Polak po szkodzie".

Mam nadzieję, że spodoba Ci się moja strona i wszystkie unikalne treści, które oferuję. Rozejrzyj się wokół, może odkryjesz coś, co stanie się dla Ciebie bodźcem? Zachęcam Cię też do dzielenia się swoimi przemyśleniami, chętnie poznam inny punkt widzenia. W końcu człowiek uczy się przez całe życie...

bottom of page